logo_pozion

BALI po otworzeniu granic - luty, marzec 2022?

Bali to miejsce magiczne, o niespotykanej wibracji. Tutaj bowiem łączą się energie dwóch kontynentów: Azji i Australii. To wyspa spirytualna, rajska, która jest marzeniem milionów ludzi na świecie. Mekka artystów, joginów i wszystkich tych, którzy szukają spokoju i pragną celebrować życie. Bali wyróznia się wszystkim, od kwiatów, zapachów, kadzideł, muzyki, ubiorów, biżuterii po rytuały czy restaracje, których próżno szukać pod innymi szerokościami geograficznymi. Bali odwiedziłam dwukrotnie, ostatnio w 2020 – mieszkałam w Ubud ok 4 miesiące i to wystarczyło, aby zakochać się w tym miejscu bez pamięci.

Ponieważ od lat organizuję kobiece wyprawy do Tajlandii, w tym roku planuję wyjazd na Bali. Oczywiście jest wiele niewiadomych, od sytuacji pandemicznej na świecie po  znak zapytania czy zbierze się grupa.

Jeśli jesteś realnie zainteresowana tym wyjazdemw tym terminie – przeczytaj wstępne informacje i zapisz się na listę zainteresowanych. Podejmij decyzję w sposób przemyślany, ponieważ cena jest ściśle powiązana z liczbą uczestniczek. Po zebraniu się grupy podam szczegółowy plan wyjazdu. Aktualnie prowadzę rozmowy z organizatorem wyjazdu – balijskim biurem podróży.

Wstępne założenia:

  1. Planowany wyjazd luty – marzec 2022
  2. Ilość noclegów: 11
  3. Destynacja: Wypsa Bali, miejscowość Ubud (ok 7 noclegów), Resort nad morzem (2 noclegi).
  4. Program: Warsztaty rozwojowe, nauka medytacji, zwiedzanie wyspy, ceremonie spirytualne oraz zakupy i biesiadowanie w lokalnych restauracjach i kawiarniach. Będzie luksus dla ducha i ciała.
  5. Zakup biletów lotniczych obsługiać będzie Biuro Podróży „Star” z Warszawy, pani Basia Mrowiec, z którą współpracuję od lat.
  6. Na miejscu mieszkać będziemy w przepięknym hotelu, a do naszej dyspozycji będzie lokalny przewodnik. Do tej pory nie trzeba było się szczepić przeciwko żadnym chorobom. Jestem w stałym kontakcie z polską ambasadą w Jakarcie. 
  7. Cena jest uzależniona ok kilku czynników: ceny biletów lotniczych oraz wielkości grupy. Planuję 12 osób. Czasami grupa zbiera się w kilka dni, czasami kilkanaście tygodni. Czym prędzej, tym lepiej ponieważ wtedy mogę podać ostateczny koszt wyjazdu. Również koszt uzależniony będzie od tego, czy zdecydujesz się na łóżko w pokoju dwuosobowym, czy też wolisz mieszkać sama. Szacuję, że całkowity koszt może oscylować ok 9.000 zł.

Zatem, jeśli marzysz, aby pojechać na Bali i przeżyć przygodę życia, jeśli masz wolny czas i dysponujesz budżetem – zapisz się na listę już teraz, nie czekaj, ponieważ po zamknięciu listy będę mogła podać ostateczną cenę wyjazdu.

Uwaga: Wyjazd uzależniony będzie od decyzji Rządu Indonezji o otwarciu granic. Będę Was informować na bieżąco.

Dołącz do listy zainteresowanych