logo_pozion
< wszystkie wpisy
Wewnętrzna siła. Jak ją wzmocnić?

Data publikacji

Wewnętrzna siła jest jak diament. Nie musisz już dłużej spalać się w życiu, aby coś osiągnąć. Zadbaj o wysoki poziom wewnętrznej energii, wibruj wysoko, a równie wysokie wibracje do Ciebie wrócą. Wewnętrzna siła – jak ją wzmocnić oraz pielęgnować każdego dnia? O tym w kolejnym moim artykule.

Jak sprawdzić poziom wewnętrznej siły?

Wewnętrzna siła to nic innego jak moc, energia, która Cię cechuje. Co ważne jest ona skalarna, a jej poziom bywa zmienny. Kiedy jest wysoki, wyzwania Cię motywują, masz pewność, że poradzisz sobie bez względu na sytuację. Kiedy spada do minimum, włącza się tryb oszczędnościowy, aby zachować funkcje życiowe. Każda trudna sytuacja Cię przerasta. Wtedy nie widzisz rozwiązań i stajesz się bezradny.

Zanim przeczytasz dalej, zatrzymaj się i sprawdź, na ile czujesz ją w sobie. Jaki zazwyczaj masz poziom energii? Oczywiście każdego dnia możesz odczuwać inny. Jednak zastanów się, jaka siła cechuje Cię na ogół? Życie stawia nas w różnych sytuacjach, niektóre są wyzwaniem, inne pokonujemy z łatwością, co o tym decyduje?

Przejdź do ćwiczenia.

Na skali od 1 do 10 możesz teraz zmierzyć poziom Twojej siły wewnętrznej.

1 oznacza bardzo niski, 10 – maksymalny.

Przyjrzyj się sobie i oceń, jaki poziom wewnętrznej siły masz zazwyczaj?

1-2

3-4

5-6

7-8

9-10

……………………………………………………………………

Wynik od 1 do 4 oznacza niski poziom.

5-6 to poziom średni.

7-8 cechuje Cię siła.

9-10 wow! Jesteś powerful. I co dalej?

Teraz już wiesz, jaki poziom siły masz w sobie. Jeśli wysoki – gratuluję! Zastanów się, co uruchamia tę elektrownię atomową w Tobie. Pielęgnuj to. Jeśli masz niski – nie martw się, bo możesz to zmienić. Za chwilę dowiesz się jak.


“Diamenty powstają we wnętrzu ziemi – ok 150 kilometrów. Tworzą się się w środowisku wysokiej temperatury
i ogromnego ciśnienia. Wydostają się na powierzchnię podczas erupcji wulkanów”.

 

Poziom wewnętrznej energii, a to co mi się przydarza

Marilyn Monroe powiedziała, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Ja dodałabym, że mężczyzny też. I nie chodzi o biżuterię, ale o diament, którym jesteśmy my sami.

Każdy z nas przychodzi na świat z ogromnym potencjałem. Jednak na skutek różnych czynników, takich jak przekonania, środowisko, w którym żyjemy czy ludzie dookoła nas ten – ten potencjał jest rozwijany lub ograniczany. Pisząc potencjał, mam na myśli wewnętrzną moc, życiową siłę.

Niski poziom energii oznacza, małą moc, niskie wibracje. Poziom energii wewnętrznej jest wprost proporcjonalny do poziomu siły wewnętrznej i wibracji.

Każdy dostaje od życia to, jak wibruje – napisała Caroline Myss, autorka bestsellera “Anatomia duszy”. Zatem nasz świat, to co nas otacza i co się nam przydarza jest odbiciem tego, co dzieje się w nas.

Wiele osób może z tym polemizować. Mogę tylko powiedzieć, że kiedyś nie wierzyłam tym teoriom. Jednak pewnego dnia zrozumiałam, że mam wpływ na moje życie, na to co mi się przydarza, a raczej jak się z tym mierzę.

Mam za sobą życiowe tsunami, rozwód, porzucenie, brak pracy i depresję. Pierścionek z brylantem też miałam – wyrzuciłam go na znak protestu – za dużo na mnie spadło. W buddyjskim klasztorze nauczyłam się medytacji – nie po to, aby zostać świętą czy spirytualną osobą, ale aby uspokoić umysł i mieć wysokie wibracje.

Wewnętrzna siła – jak ją wzmocnić? Medytacja

Medytuję od 7 lat, stałam się silna, umiem mierzyć się z wyzwaniami, nawet tymi najtrudniejszymi.

Ty też tak możesz.

Od piętnastu lat wspieram ludzi w biznesie oraz w życiu prywatnym, stosując narzędzia zachodniej kultury sukcesu. Trzy lata temu włączyłam dalekowschodnią filozofię – medytację. Efekty moich klientów są spektakularne.

Dzisiaj proponuję Ci wiedzę z buddyjskich klasztorów. Chcę Cię poprowadzić, nauczyć uspokajać umysł, podnosić wibracje. I co Ty na to? Jeśli chcesz wysoko wibrować, przyciągać dobre zdarzenia i osoby do swojego życia – zacznij medytować. Nie jutro, pojutrze, za tydzień. Zacznij dzisiaj!!! Sprawdź “7 korzyści płynących z medytacji”.

Nie musisz już spalać się w trudnych sytuacjach. Wewnętrznej siły nie zbudujesz w cudownych momentach życia. Pamiętaj, że wewnętrzną siłę budujesz w wysokiej temperaturze, ogromnym ciśnieniu podczas radzenia sobie z trudnościami.

Wszystko zależy od Ciebie. Nie czekaj. Dzisiaj jest TEN dzień.

Więcej
wpisów