logo_pozion

Za mną stoją historie, które uczyniły mnie silną. Teraz wspieram kobiety, które tej siły jeszcze nią mają.

Mam 58 lat, jestem mamą Agnieszki, Macieja i Nataszy oraz babcią 5 wnucząt. Tworzę szczęśliwy związek z Thierrym Mazel.

Podróżowanie to moja pasja. Odwiedziłam 29 państw na 4 kontynentach. Mieszkałam w Tajlandii, na Bali, w USA. 

Aktualnie mieszkam pomiędzy Polską, a Francją, chociaż moim drugim domem jest Tajlandia. Niebawem zamierzam z Thierrym przeprowadzić się na stałe do Azji.

Aktualnie mieszkam pomiędzy Polską, a Francją, chociaż moim drugim domem jest Tajlandia. Niebawem zamierzam z Thierrym przeprowadzić się na stałe do Azji.

WYKSZTAŁCENIE

Studiowałam w Polsce, USA, Indiach oraz Tajlandii. Ukończyłam min Uniwersytet Opolski, Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, ICAN Institute – The Strategic Leadership Academy, International Training Massage School w Chiang Mai, Ayurvedic Academy w Kerali.
Osobiście uczyłam się u: Mel Robbins, Roberta Cialdini, Briana Tracy, Andrzeja Blikle, Jacka Rozenka, Joanny Heidtman czy Wojciecha Eichelberga.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Posiadam międzynarodowy Certyfikat Coacha ICC, który zdobyłam w lutym 2007 r.
Jestem aktywnym coachem w obszarze zawodowym oraz osobistym – w swoim dorobku mam kilkaset sesji, zarówno dla osób prywatnych, jak dla biznesu.
W 2012 roku założyłam Szkołę Coachingu LCC – przygotowując ludzi do pracy w zawodzie business i life coach. Mam ponad 200 certyfikowanych coachów.
Prowadziłam zajęcia ze studentami na Wyższej Szkole imieniem Jańskiego na kierunku Coaching.
Dawałam wykłady w Centrum Rozwojowym School of Multidimesional Healing and Science w Kalifornii.
Prowadziłam zajęcia ze  studentami Maejo University at Chumphon w Tajlandii.
Przez 25 lat pracowałam w sektorze bankowym, dla polskich, jak i międzynarodowych korporacji. Ostatnie 15 lat dla ING Banku Śląskiego, gdzie zajmowałam wysokie stanowiska – zarządzając Zespołami ponad 500 osobowymi oraz 36 odziałami bankowymi.

WYPALENIE

Praca zawodowa wyniosła mnie na szczyty, jednak za sukces zapłaciłam ogromną cenę. W jednym tygodniu zakończyłam pracę i rozpadło się moje dwudziestoletnie małżeństwo. To życiowe tsunami sprawiło, że zachorowałam na depresję. Nie miałam ochoty żyć. Nie moglam z bólu oddychać i nie oddychać też. Czułam się upokorzona i samotna. Do dzisiaj nie wiem skąd wzięłam siłę, aby kupić bilet w jedną stroną – wyjechałam do Tajlandii. Tam schroniłam się w buddyjskim klasztorze, ucząc się medytacji. Odbyłam vipassanę i odwiedzałam kolejne klasztory na Phuket, Ko Phangan, w Bangkoku czy na Sri Lance w Colombo. Odmrażanie trwało rok, powróciłam do świata nowonarodzona.

DZISIAJ

Wspieram kobiety na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Pracuję z pasją i zaangażowaniem. To, co mnie wyróżnia to: energia, siła, odwaga i skuteczność. Pomagam kobietom rozwiązać ich życiowe problemy, które odbierają Im radość życia. Wspieram kobiety przy rozwodach, w budowaniu relacji z partnerem, w prowadzeniu biznesu. Uczę też sensualności.

Prowadzę konsultacje, warsztaty oraz kursy online. Zapraszam skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia:

Co o mnie mówią?