logo_pozion

Jak uzdrowić relacje?

Z wieloma wyzwaniami przychodzi nam się mierzyć w życiu, ale najtrudniej jest, kiedy chodzi o relacje. Czasami nie rozmawiamy lub każda próba rozmowy przeradza się w kłótnie i  wzajemne oskarżania. Od ran do nocy towarzyszy nam napięcie, stres, ból i smutek.

Chore, toksyczne relacje mogą dotyczyć dzieci, matki, partnera, męża czy szefa lub koleżanki. Niemalże każdą relację można uleczyć! Trzeba tylko z dystansu spojrzeć, co jest punktem zapalnym i jak to złagodzić. 

Potrzebujesz spojrzeć na swój problem bez emocji, Ty potrzebujesz wiedzieć, co krok po kroku zrobić, aby wejść na drogę uleczania. Chodzi przecież o Twoje życie.

Od 15 lat pracuję obszarze relacji. Pomogłam setkom kobiet naprawić relacje, które wydawały się nie do odzyskania. Sama też zbudowałam dobre relacje z partnerem ale przede wszystkim ze sobą. Teraz przygotowałam wyjątkowy warsztat, na którym dam Ci narzędzia, poprowadzę, dodam odwagi. Dam Ci siłę, abyś weszła na ścieżkę uleczania.

07 grudnia 2021 wtorek godz 18:00-21:00 warsztaty online 

➡️warsztaty odbędą się poprzez aplikację ZOOM,

➡️po zarezerwowaniu miejsca i opłaceniu otrzymasz przed warsztatem link do logowania.

 ➡️Będziemy pracować przez 3 godziny, podczas warsztatów możesz zadawać mi pytania. Po zakończeniu odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Cena promocyjna

obowiązuje tylko do 02.12.2021
300PLN
210 PLN
  • warsztat online
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy