logo_pozion

Czy Twój związek jest taki, o jakim marzysz? Czy czujesz się ważna? akceptowana? słuchana? Czy czujesz się wystarczająco kochana?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś przecząco – nie martw się – dopóki tli się iskra – ogień można rozpalić.

Z mojej ponad 15-letniej praktyki, setkami rozmów z klientkami – kobietami mieszkającymi od USA przez Europę po Indonezję wiem, że wszystkie pragniemy tego samego – satysfakcjonującego związku z partnerem. Bez względu gdzie mieszkamy, w co wierzymy, jaki wykonujemy zawód – chcemy być kochane i rozumiane. Chcemy, aby partner nas szanował. 

Początki związku zazwyczaj są piękne, wraz z upływem czasu relacje się ochładzają, mniej ze sobą rozmawiamy, nie ma bliskości, za to jest coraz więcej kłótni lub “cichych dni”.

To wszystko można przywrócić, związek można ogrzać, musisz tylko wiedzieć jak?

Jak poprawić relacje z partnerem

Z mojej wieloletniej praktyki wynika, że kobiety popełniają te same błędy – jak ja kiedyś, dlatego nie widzą efektów swoich starań. Tracą nadzieję, że mogą coś zmienić. Ich związek jest zbyt dobry, aby się rozwieść, zbyt słaby, aby w nim tkwić. Są w potrzasku.

To można zmienić! nie musisz dłużej płakać do poduszki lub żyć w osamotnieniu. Przyjdź na warsztaty, pokażę Ci, jak to zmienić, aby zadziałało. 

Spotykamy się 30 października 2021 o godzinie 18:00 na aplikacji ZOOM. Wcześniej wyślę Ci link z dostępem. Sprawdzaj pocztę, szczególnie spam jeśli nie zapisałaś adresu kontakt@jadwigakander.pl w swojej książce adresowej. Przygotuj zeszyt i coś do pisania, będziemy robić ćwiczenia. Ponieważ będą one bardzo osobiste, wręcz intymne  – przygotuj słuchawki, aby domownicy nie słyszeli treści ćwiczeń.

Nie czekaj, zapisz się teraz, dołącz do mnie i czerp radość ze związku, tak jak ja to robię.

Do zobaczenia

Jadwiga

>180 minut ćwiczeń

>sesja pytań i odpowiedzi

> medytacja

>nagranie z warsztatów.

280
  •  
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy