logo_pozion

Bali - październik 2023

Warsztaty dla kobiet

„JA BOGINI” Wyspa Bali  07-19 października 2023 – ruszyły zapisy.

Miło mi Cię gościć, jeśli tutaj zaglądasz prawdopodobnie marzysz o tym, aby polecieć ze mną na mistyczną wyspę Bali. Wcale się nie dziwię, Bali odwiedziłam czterokrotnie – mieszkając po kilka miesięcy w Ubud. Pierwszy raz udałam się do Indonezji ponad 10 lat temu i do dzisiaj trwam w zachwycie dla balijskiej kultury, przyrody, sztuki i duchowości. Ten zachwyt sprawił, że uznaję Bali jako jedno z miejsc z najpiękniejszą energią, pachnące i spirytualne.

Też możesz tego doświadczyć łącząc zwiedzanie z warsztatami rozwojowymi dla kobiet „JA BOGINI”

Warsztaty dla kobiet „Ja, Bogini” odbędą się  07-19 października 2023 

Zarezerwuj miejsce już dziś, gdyż grupa na wyjazd zbiera się zaledwie w kilka dni!

Bali to rajska wyspa słynąca z niesamowitej energii, która sprzyja zmianom. Spirytualność Balijczyków, artyzm, fantastyczna przyroda, cudowny klimat i przyjaźni ludzie sprawiają, że turyści z całego świata ściągają tutaj w poszukiwaniu spokoju, harmonii, a niektórzy znajdują na Bali swoje miejsce na ziemi i zamieszkują tutaj.

Przepiękna architektura, świątynie, wulkany, tarasy ryżowe, pola herbaciane, pyszne jedzenie, muzyka i kultura – sprawią, że będziesz chłonęła całą sobą to piękno, będziesz doświadczała wszystkimi zmysłami.

Warsztaty

Ten wyjazd jest dedykowany kobietom, które które chcą zrównoważyć swoją męską energię z żeńską lub chcą rozwinąć w sobie kobiecość. Podczas warsztatów będziemy uczyły się swojej kobiecości i boskości oraz dbania o siebie, wyrażania swoich potrzeb i dobrego komunikowania się z mężczyznami. Warsztaty przeznaczone są TYLKO i WYŁĄCZNIE dla kobiet na ścieżce rozwoju osobistego i/lub duchowego. Jeśli szukasz tylko towarzystwa na urlop, chcesz się tylko zrelaksować, czy oddać nocnym rozrywkom – ten wyjazd Cię rozczaruje.

Zakwaterowanie – 11 nocy w Ubud.

Zamieszkamy w klimatycznym, wysoko cenionym przez turystów hotelu Bliss Ubud Spa Resort****

http://www.blissubudsparesort.com 

Hotel jest położony kilkanaście minut spacerkiem od centrum Ubud, w sąsiedztwie pól ryżowych. Bliss Ubud Spa Resort jest hotelem prowadzonym przez rodzinę, której dom ulokowany jest w hotelowym ogrodzie. Codziennie możesz spotkać właścicieli, którzy zadbają o Twój najwyższy komfort, wieczorami usłyszysz gerantang – tradycyjny balijski instrument wykonany z drewna i bambusa, na którym dla gości gra syn właścicieli. Pokoje urządzone są w stylu balijskim, obszerne i wygodne. Doskonała opieka uśmiechniętego, dyskretnego personelu sprawi, że poczujesz się zadbana i zaopiekowana. Podczas warsztatów dzielisz pokój z inną kobietą lub możesz za dopłatą zarezerwować dla siebie pokój jednoosobowy. Zakwaterowanie zawiera śniadania do wyboru z karty.

Program:

Przylot na lotnisko w Denpasar, transfer (około 1,5 h) do hotelu Bliss Ubud Spa Resort **** w Ubud, aklimatyzacja. 

Dzień 1.

Przylot na Wyspę Bali, zakwaterowanie w hotelu w Ubud, spotkanie organizacyjne – omówimy min. wymianę walut, zakup kart telefonicznych i dostęp do internetu.

Dzień 2.

Śniadanie.

Day SPA. Będziemy się aklimatyzować i relaksować w w balijskim SPA. Poddamy się zabiegom takim jak – olejowy zabieg Shirodhara. To najbardziej charakterystyczny dla Ajurwedy masaż ciepłym olejem. Żaden inny system medyczny, żadna kultura starożytna, żadna cywilizacja nie posługiwały się taką formą terapii. Shirodhara to masaż systemu nerwowego, polega na polewaniu czoła i nasady włosów strumieniem ciepłego oleju. Następnie body scrubu, zabieg odżywczy na ciało z jogurtu i miodu. Potem masaż ciepłym olejem całego ciała, oraz twarzy i relaksująca kąpiel w kwiatach. Zabieg trwa 3,5 godziny. 

Dzień 3.

Śniadanie. 

Zwiedzanie Bali – Wycieczka do Batur Temple, najważniejszej na Bali świątyni, która pełniła rolę strażniczki i harmonii całej wyspy. Cudowna, hinduska architektura kompleksu, rytuały modlących się Balijczyków, sprawią, że będziesz miała niezwykłe doznania duchowe. W powietrzu poczujesz zapach kadzideł i usłyszysz szept modlących się ludzi. Magia tego miejsca urzeknie Cię kolorytem i zapisze się w Twojej pamięci na zawsze.

Po wizycie w świątyni udamy się na zwiedzanie tarasów ryżowych oraz na plantację kawy.

Następnie będziemy podziwiać wulkanu Batur i zjemy lunch u jego podnóża w słynącej z doskonałego jedzenia i zapierających dech widoków restauracji LakeView

Dzień 4.

Śniadanie. 

Warsztaty, a po nich zwiedzanie Ubud wraz z kultową ulicą Monkey Forrest Ubud, która urzeknie Cię intensywnością miejskiego życia, lokalnym kolorytem, ferią barw i dźwięków. Tutaj będziesz mogła kupić sukienki, biżuterię oraz pamiątki.

Lunch w kultowej restauracji Clear Cafe.

Wieczorem sesja healingowa połączona z medytacją. Gongi, misy oraz flety indyjskie to tylko niektóre z instrumentów tworzące tę ucztę dla duszy.

Dzień 5.

Śniadanie. 

Water Temple – zwiedzanie malowniczej, klimatycznej i magicznej świątyni na wodzie, słynącej ze świętej wody źródlanej, do której balijscy Hindusi udają się w celu rytualnego oczyszczenia. W stawie świątynnym znajduje się źródło, które regularnie dostarcza świeżą wodę, którą balijscy Hindusi uważają za świętą. Tam odbędziemy rytualną kąpiel. Następnie wyprawa na pola ryżowe – ujrzysz charakterystyczny dla Indonezji widok, obecny na wszystkich prospektach i zdjęciach z Bali. Przygotuj się na niesamowite przeżycia!

Lunch.

Wieczorem weźmiesz udział w poruszającej najczulsze struny duszy Tea Ceremony – to medytacja oraz ceremoniał parzenia herbaty. Wszystko to na terenie  Dragon Tea Temple.

Dzień 6.

Śniadanie. 

Spa Day – udamy się do Karsa  SPA – jednego z najbardziej luksusowych, ulokowanych pod gołym niebem SPA. Są na świecie SPA i jest Karsa! Każda uczestniczka doświadczy masażu i aromatycznej kąpieli w setkach kwiatów w SPA ulokowanym w orientalnym ogrodzie, pośród kwiatów i śpiewu ptaków.

Lunch.

Warsztaty „Ja Bogini

Dzień 7.

Śniadanie. 

Wycieczka śladami: „Jedz, módl się i kochaj”. Jeśli widziałaś ten film z Julią Roberts, to podążanie śladami głównej bohaterki będzie niesamowitą przygodą. Jeśli jeszcze nie – bądź gotowa na zmianę, która powoli dokona się w Tobie. Spotkasz się z szamanem, który powróży Ci z dłoni i udzieli błogosławieństwa. To przeżycie, które zostanie na zawsze w Twojej pamięci i sercu. Otwórz się na nowe i nieznane, a świat odpłaci Ci takimi emocjami, których nigdy nie zapomnisz.

Lunch.

Dzień 8.

Dzień odpoczynku i plażowania.

Śniadanie. 

Pojedziemy na jedną z piękniejszych plaż Sunady Beach. 

Po kilku pracowitych i intensywnych dniach odpoczniesz na cudownej plaży, nad lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego. Doświadczysz, jak niebieskie może być niebo i woda i jak cudownie jest być „tu i teraz”.

Lunch

Dzień 9.

Śniadanie.

Warsztaty Cooking Class, podczas których nauczysz się balijskiego gotowania, żeby po powrocie móc odtworzyć w swoim domu potrawy o niesamowitym zapachu i smaku. Kurs gotowania poprzedzi wyprawa na lokalny targ po świeże produkty, których użyjemy do przyrządzenia posiłków. 

Lunch

Po lunchu Dancing class, podczas tych warsztatów poznasz podstawy tradycyjnego tańca balijskiego.

Dzień 10.

Śniadanie. 

Warsztaty “Ja Bogini”

Lunch

Czas wolny.

Dzień 11.

Śniadanie. 

Zakończenie warsztatów z Jadwigą Kander.

Lunch 

 

Dzień 12.

Śniadanie. 

 wymeldowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Denpasar, powrót do Polski.

Zanim się zdecydujesz na wyjazd przeczytaj ważne informacje.

Organizatorem wyjazdu jest Bliss Ubud Spa Resort, Sanggingan Ubud Bali – 80571, tel. 62 361979272, www.blissubud.com, blissubud@gmail.com, NPWPD 1.0939.04.04

Uczestniczki dojeżdżają na warsztaty samodzielnie. Pomagam przy zakupie biletów lotniczych z dowolnego miejsca na świecie.Rezerwacją i sprzedażą biletów zajmuje się  Pani Barbara Mrowiec tel +48 605 073 077 – Biuro Podróży STAR. Barbara tak wszystko planuje, aby uczestniczki leciały razem. Warsztaty dla kobiet „JA, BOGINI” poprowadzi na miejscu Jadwiga Kander, która nie jest organizatorem wyjazdu. 

Co zawiera cena?

 • Transfer z i na lotnisko

 • 11 noclegów – łóżko w pokoju dwuosobowym

 • 11 śniadań

 • 12 lunchy
 • Wstępy do wszystkich świątyń podczas zwiedzania
 • Transfery i przejazdy po wyspie, z i do hotelu, do świątyń, SPA, szamana itd
 • Wizyta u szaman – indywidualna sesja.
 • Zwiedzanie wyspy i wycieczki
 • Zabiegi w SPA w Bliss Ubud Resort (pakiet 3,5 godziny)
 • Zabiegi w KARSA SPA (pakiet 1,5 godziny)
 • Sesja healing
 • Ceremonia herbaty
 • Dancing class- nauka tańca balijskiego
 • Cooking class – nauka gotowania
 • indywidualna sesja 45 minut z Jadwigą Kander
 • Tłumaczenie z języka angielskiego podczas całego pobytu
 • Opieka podczas pobytu

Uwaga

Zamówienia dodatkowe, tj. spoza programu, jak również napoje alkoholowe czy inne, musisz opłacić sama. Jeśli przylatujesz poza grupą, musisz pokryć koszty transferu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko.

Cena:

a. 3.690 PLN – warsztaty “Ja Bogini”

b. 23,5 mln IRD tj ok. 6.700 PLN (cena szacunkowa w oparciu o kurs rupii Indonezyjskiej z dnia 14.03.2023) – hotele, posiłki, SPA, szaman, transfer, bilety wstępu  itd

c. bilet lotniczy od 5.050 PLN (cena na dzień 14.03.2023)

Suma: ok 15.890 PLN

Jeśli jesteś zdecydowana musisz pilnie zarezerwować miejsce na warsztatach klikając w link na dole: “Akceptuję warunki i rezerwuję miejsce” Link przekieruje Cię na stronę, gdzie opłacisz  warsztaty z Jadwigą Kander w kwocie 3.690 zł brutto.

Następnie dzwonisz do Barbary Mrowiec, aby zarezerwować bilet. To ważne, aby się pospieszyć. Bali jest atrakcyjnym kierunkiem i często brakuje biletów lotniczych. Telefon tel +48 605 073 077

Kiedy masz opłacone warsztaty i bilet nie musisz się już niczym martwić. Masz pewne miejsce na warsztatach.

Pozostałą kwotę tj. 23,5 mln IRD zapłacisz po przylocie w październiku na miejscu do rąk Organizatora. Opłatę możesz uiścić tylko w Rupiach Indonezyjskich w gotówce.

Teraz przeczytaj uważnie regulamin, żebyś czuła się komfortowo.

Regulamin uczestnictwa w warsztatach wyjazdowych na Bali w październiku 2023, organizowanych przez Bliss Ubud Spa Resort.

Organizatorem warsztatów wyjazdowych, których opisy zamieszczone są na stronie jadwigakander.pl do formularza  jest Bliss Ubud Spa Resort www.blissubud.com

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01 stycznia 2022 r.

 1. Zgłoszenie swojego udziału w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Udział w warsztatach jest płatny. Cena warsztatów składa się z dwóch części. Pierwsza, to opłata za warsztaty, które poprowadzi na terenie Bali Jadwiga Kander i wynosi 3.000 PLN netto, co stanowi 3.690 PLN brutto. Opłata za warsztaty winna być wniesiona w chwili wysłania zgłoszenia, co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Druga część opłaty jest sumą kosztów związanych z opłatami za hotele, śniadania, lunche, transfery, biletami wstępu i innymi poniesionymi kosztami i winna być wniesiona w gotówce w walucie IRD niezwłocznie po przyjeździe do Ubud w wysokości 23,5 mln IRD
 3. Programy warsztatów znajdują się na podstronie serwisu link
 4. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat.
 5. Osoba chcąca wziąć udział w warsztatach, powinna zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy warsztatu, w ramach serwisu link
 6. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, uczestniczka w przeciągu 12 miesięcy ma możliwość wyboru warsztatów organizowanych na terenie Polski przez Jadwigę Kander lub może wybrać dowolny produkt z podstrony serwisu https://kanderjadwiga.pl/sklep/ w ramach kwoty 3.690 PLN brutto.  Druga część opłaty ze względu na fakt, iż od wielkości grupy uzależnione są ceny hoteli, transferów itd oraz wpłacone na rzecz balijskich firm zaliczek, nie podlega zwrotowi.
 7. W przypadku braku możliwości uczestnictwa w opłaconych warsztatach, uczestnik może wskazać osobę, która weźmie udział w warsztatach za niego.
 8. Liczba uczestników biorących udział w warsztatach jest ograniczona i wynosi do 14 osób.  Istnieje możliwość wpisania się na listę rezerwową.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów, o czym powiadomi uczestników drogą e-mailową bez konieczności zwrotu kosztów poniesionych przez klienta, tytułem odwołania warsztatów.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin rozpoczęcia oraz zakończenia warsztatów do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem warsztatów, o czym powiadomi uczestników drogą mailową bez konieczności zwrotu kosztów, poniesionych przez klienta tytułem zmiany godzin rozpoczęcia oraz zakończenia warsztatów.
 11. Wszelkie pytania dotyczące organizacji warsztatów należy kierować e-mailowo na adres: kontakt@jadwigakander.pl lub adres mailowy Organizatora  blissubud@gmail.com
 12. Osoba wypełniająca formularz zgłoszeniowy na warsztaty wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wykorzystanie wizerunku w postaci zdjęć i filmów zamieszczanych na stronie www.jadwigakander.pl oraz mediach społecznościowych. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności https://kanderjadwiga.pl/polityka-prywatnosci/